Powiedzieliśmy już zatem w jaki sposób wykorzystać możemy zwykły brązowy papier. Wiemy już, że klasyczne, brązowe torebki papierowe posłużyć mogą jako podkład do naszych prac malarskich lub rysunkowych. Dowiedzieliśmy się również, że możemy zrobić z nich materiał na wycinanki i kartki dawane z jakiejś okazji. Ogromną zaletą takiego materiału jest jego cena i fakt, że nawet jeśli coś zepsujemy, jeśli nasza pociecha go podrze, nie będziemy musieli wydawać wielkich pieniędzy na kolejny arkusz specjalistycznego papieru, na przykład takiego do akwareli. Ponadto tego typu arkusze wykorzystać możemy jako papier do pakowania i zawinąć w niego podarek dla bliskiej osoby lub kogoś z rodziny.

To jednak nie koniec naszej przygody z kreatywnością. Co więcej – ona dopiero się rozpoczyna! Tym razem dowiemy się jak wykorzystać opakowania na produkty i stworzyć z nich dzieło sztuki – i to wcale nie instalację sztuki nowoczesnej, którą mało kto zrozumie!
Wzornictwo przemysłowe jest świetną bazą do artystycznych poczynań. Z opakowań, na przykład herbaty, ciasteczek, płatków do mleka powycinać możemy elementy i stworzyć z nich kolaże. Uśmiechnięta pani na naszym kolażu może trzymać przeskalowany serek homogenizowany i siedzieć na dziecięcej zabawce, jako tło mając góry pochodzące z plastiku owijającego butelkę. Możemy bawić się kolorami i formami – granicę określamy tylko my! Wycinanki możemy gnieść i wyginać, aby zaproponować określone efekty trójwymiaru, dowolnie łączmy kolory i kształty, szalejmy!

Więcej: torebki papierowe producent

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *