jak puścić kupon lotto

jak puścić kupon lottoDzięki lotto online nie musimy już udawać się do kolektur aby wytypować wyniki losować gier lotto. Wystarczy nam do tego komputer lub smartfon. Typując liczby online, unikamy konieczności wychodzenia z domu oraz nie narażamy się na zgubiony kupon. Dzięki Lotto online, możemy typować i śledzić informacje o swoich typowaniach na indywidualnym koncie gracza, zaś w momencie wygranej, dostajemy automatyczną informację, bez konieczności sprawdzania wyników.

Losowania lotto odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 21:40. W typowaniu wyników lotto, oprócz zakładów pojedynczych, możliwe jest zawieranie zakładów systemowych. W zakładach systemowych możemy wybrać do 12 liczb w jednym polu e-blankietu, zaś system wygeneruje automatycznie wszystkie możliwe kombinacje. Wtedy tym większe mamy szanse na wygraną, im więcej wytypujemy liczb.

Kolejną możliwością wygranej lotto jest gra LottoPLUS. Nie jest to gra kumulacyjna, co oznacza stałe wygrane w dodatkowym losowaniu – w przypadku nietrafienia w lotto, za dodatkową złotówkę, typowane przez nas liczby będą brały udział w dodatkowej grze. Trafne wytypowanie 6 liczb to gwarantowany milion złotych, zaś 5-ciu liczb – 3 500 złotych. Trafnie wytypowane 4 liczby to kwota 100 złotych, a 3 liczby – kwota 10 złotych.

Gra MULTI lotto to jedyna spośród gier lotto możliwość zdecydowania, o jaką pulę chcemy grać. Wybieramy liczbę typowanych numerów – od 1 do 10, z puli 80 liczb, oraz określamy wysokość stawki, za którą zawieramy grę. Oczywiście wysokość wygranej jest tym większa, im większa była założona stawka. Stawka podstawowa to 2,50 zł, natomiast można ją ustalić na 10-krotnie większą – w takim przypadku wygrana wzrośnie do 2 500 000 złotych + wartość Bonusu.

Więcej: lotto online

By admin

One thought on “Lotto online”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *